top of page

XXVI Niedziela Zwykła - 1 październik 2023

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00, o godz. 15.00 Adoracja, godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe i po nim Msza św. o godz. 16.00.

2. Dziś rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe o godz. 15.30. W tygodniu Różaniec o godz. 18.30. Drodzy Rodzice zapraszamy Was wraz z dziećmi. Poświęćmy jedną godzinę dziennie na Mszę Świętą i Różaniec w miesiącu poświęconym Maryi – październiku. Różaniec to jedna z najwspanialszych modlitw do Maryi. Jest to modlitwa o charakterze biblijnym rozważająca wydarzenia zbawcze z życia Chrystusa, ściśle związanych z Jego Matką. Codziennie za odmówienie wspólnie i pobożnie Różańca w kościele czy w rodzinie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Prosimy o prowadzenie Różańca w październiku poszczególne Grupy Parafialne. Rozpiska znajduje się w gablocie – proszę się z nią zapoznać. Teksty rozważań różańcowych na nadchodzący tydzień do odebrania w zakrystii.

4. Msze święte w tygodniu wieczorem. W Pierwszy Piątek rano.

5. Do zakrystii można przynosić zużyte komórki, laptopy jako pomoc misyjną – budowanie studni głębinowych w Afryce.

6. Spotkanie Grupy Biblijnej we wtorek o godz. 19.00 na plebanii.

7. W środę o godz. 18.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do spowiedzi i pełnego uczestnictwa we Mszy świętej wraz z rodzicami.

8. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca października.

9. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 21.00. Zapraszamy.

10. W przyszłą niedzielę 8 października o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej w Podolu Grupa Mężczyzn św. Józefa zaprasza na projekcje filmu pt „Ulmowie Błogosławiona rodzina”. Film przeznaczony dla widzów od lat 12. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

11. W przyszłą niedzielę 8 października w związku z inauguracją działalności Klubu Seniora w Podolu-Górowej zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 16.00 członków Klubu oraz kandydatów na członków z rodzinami. Po Mszy Świętej spotkanie członków/kandydatów Klubu w Domu Weselnym „Azalia”.

12. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Iwonę Sowa, Barbarę Basta i Krystynę Hudzik. Kościół ubierają Państwo Młodzi.

Commentaires


bottom of page