Grupa muzyczno - modlitewna

Rozradują się moje wargi, gdy będę Ci śpiewał, i dusza moja, którą odkupiłeś. (Ps71,23)

Jeśli czujesz potrzebę służenia Panu Bogu i potrafisz wygospodarować dla Niego (i nie tylko) trochę czasu, jeśli lubisz śpiewać lub grasz na instrumencie, albo lubisz czytać, lub jeśli po prostu chcesz się pomodlić razem z nami, to zapraszamy do włączenia się w działanie Grupy Muzyczno-Modlitewnej przy naszej parafii!

Naszym śpiewem, akompaniamentem, prowadzeniem modlitw i czytaniem rozważań staramy się ubogacić Msze Święte popołudniowe w I piątki miesiąca, adoracje w I niedziele miesiąca oraz nabożeństwa piątkowych Dróg Krzyżowych w okresie Wielkiego Postu, nabożeństwa majowe, różańcowe itd.
Zapraszamy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów w każdym przedziale wiekowym!

"NIE BÓJ SIĘ! WYPŁYŃ NA GŁĘBIE! JEST PRZY TOBIE CHRYSTUS!"

Próby muzyczne (zwykle) w sobotę o godz. 8:30 na plebanii.
Jeśli chcesz dołączyć - podejdź do nas np.: po Mszy popołudniowej w I piątek
miesiąca lub skontaktuj się z Justyną Gąska np.: poprzez parafialnego fb