I komunia Święta

Jezus mówi: "Ja jestem chlebem żywym, który zstÄ…piÅ‚ z nieba. JeÅ›li kto spożywa ten chleb, bÄ™dzie żyÅ‚ na wieki... Kto spożywa moje CiaÅ‚o i pije mojÄ… Krew, ma życie wieczne... trwa we Mnie, a ja w nim". (J 6, 51. 54. 56)

Do I Komunii Świętej w naszej parafii dzieci przystępują w drugą niedzielę maja.

​

Wymagane dokumenty:

1. metryka chrztu dziecka,

2. zaświadczenie o ukończeniu przygotowania do przyjęcia I Komunii Świętej (jeżeli dziecko przygotowywało się do przyjęcia I Komunii Świętej poza naszą parafią potrzebna jest zgoda proboszcza miejsca zamieszkania)

​

W Przygotowanie do I Komunii ÅšwiÄ™tej angażujÄ… siÄ™ rodzice. Na pierwszym spotkaniu otrzymujÄ… wymagania edukacyjne.

Rodzice proszeni sÄ… o przygotowanie modlitewne . Z dzieckiem modlÄ… siÄ™ w domu i uczestniczÄ… we Mszy Åšw.