top of page

Niedziela Bożego Miłosierdzia - 7 kwietnia 2024

1. Dziś Msze Święte o godz. 7, 9.30, 11 i 16. Niedziela adoracyjna o godz. 15.00 Adoracja do godz. 16.00. Dziś w Niedzielę Miłosierdzia rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

Do puszek ofiary składamy na rzecz Caritas.

2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca. Dzień Świętości Życia. Duchowa adopcja dzieci. Msze święte rano o 6.20 i o godz. 18.00. Na Mszy wieczornej możliwość adopcji dziecka poczętego. Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia tej formy obrony życia poczętego. Na ołtarzu bocznym do zabrania modlitwy i foldery.


3. Za tydzień Niedziela Biblijna. Po Mszach Świętych 10 minut czytania fragmentów

Biblii. Wsłuchajmy się w Słowo Boże.


4. W tym tygodniu Msze Święte rano.


5. W Środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.


6. W piątek o godz. 18.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Spotkanie uczniów klas VII po Mszy Świętej. Spotkanie uczniów klasy VIII przed Mszą Świętą o godz. 17.30.

7. Prace związane z wycinkom drzew na cmentarzu będą kontynuowane w najbliższym tygodniu. Prosimy nie sprzątać zabezpieczeń z pomników. 8. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Marię Górowską, Beatę Sadłoń, Beatę Milcz.

9. W niedzielę 14 kwietnia przy parafialnym kościele odbędzie się akcja „Pola Nadziei” prowadzona przez wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Podolu-Górowej. W tej akcji liczy się każdy, nawet najmniejszy datek. Pieniądze, które uda się zebrać będą przeznaczone dla sądeckiego Hospicjum. Prosimy o wsparcie tej akcji. Wolontariusze i opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Comments


bottom of page