top of page

III Niedziela Wielkiego Postu - 3 marca 2024

1. Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00. Po południu o 14.20 Droga Krzyżowa, o 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza Święta około 15.45. Dzisiejsza niedziela jest adoracyjną.

2. Jutro święto św. Kazimierza, królewicza. W tym dniu obchodzi swe imieniny ks. Kazimierz. Z tej racji składamy Czcigodnemu Kapłanowi serdeczne życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i wstawiennictwa Świętego Patrona. W int. Ks. prałata Kazimierza sprawowana będzie Msza Święta w Środę o godz. 17.00.

3. We wtorek o godz. 19.00 Spotkanie Grupy Biblijnej na plebanii.

4. We środę Nowenna do św. Józefa o godz. 17.00 i Msza Święta oraz spotkanie dzieci z klasy III przygotowującym i się do pełnego uczestnictwa we mszy Świętej wraz z rodzicami. Po Mszy spotkanie na plebanii.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek miesiąca marca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej Parafii. Polecamy również kapłanów rodaków, alumna Huberta oraz Małgorzatę. Od godz. 19.00 do 21.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza Święta. O godz. 19.30 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież. Prosimy zabrać na tę Drogę ze sobą lampiony. Spotkanie uczniów klasy VII przygotowujących się do Sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami o godz. 17.00 (Droga Krzyżowa, Msza i spotkanie).

7. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki po 8 zł. Ofiara przeznaczona jest na Caritas.

8. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Alinę i Anetę Nowińskie oraz Małgorzatę Kantor.

9. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Podolu-Górowej informuje, że zgodnie z Zarządzeniem nr 9/2024 Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem z dnia 23 stycznia 2024 roku, w terminie od 26 lutego 2024 roku do dnia 12 marca 2024 roku można składać w sekretariacie szkoły wnioski o przyjęcie do oddziałów przedszkolnych. Wzory dokumentów oraz harmonogram rekrutacji dostępny jest na stronie internetowej szkoły oraz w sekretariacie szkoły.

10. W Miłosiernym Sercu Pana Jezusa złożyliśmy w ubiegłym tygodniu małe zmarłe nienarodzone dziecko śp. Alicję Śmiertka, która powiększyła grono adorujących Boga Wszechmogącego, Pana Życia. Niech oręduje za nami u Boga.

コメント


bottom of page