top of page

XXVIII Niedziela Zwykła - 15 październik 2023

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00. Po Mszy Świetej o godz. 16.00 z różańcem w ręku wyruszymy do kapliczki na Gliniku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji rodzin.

2. Przeżywamy dziś 23 DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem „Św. Jan Paweł II cywilizacja życia”. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiary te przeznaczone są na pomoc stypendialną ubogiej, a zdolnej młodzieży.

3. Jutro (poniedziałek) o godz. 9.00 Msza święta w intencji Naszej Szkoły, Ojczyzny i wszystkich Polaków, byśmy byli wierni nauczaniu św. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

4. Msze święte w tygodniu wieczorem o godz. 17.00. O godz. 17.30 Różaniec. Jesteśmy już w drugiej części miesiąca października. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele.

5. Święto patronalne Służby Zdrowia ku czci św. Łukasza Ewangelisty w środę. Modlić się będziemy w intencji tych, którzy troszczą się o nasze zdrowie i życie.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość św. Jana Pawła II patrona Małopolski i Zakliczyna. Jest to również Światowy Dzień Misyjny. Składka na misje.

7. Do końca października do zakrystii można przynosić zużyte komórki, laptopy jako pomoc misyjną.

8. Spotkanie ministrantów i lektorów w przyszła sobotę o godz. 8.00.

9. Wypominki można składać w kancelarii lub zakrystii. Przy okazji prosimy o ofiary dla Pana Grabarza za jego całoroczną troskę o nasz cmentarz.

10. O posprzątanie i przybranie kościoła prosimy panie: Bogumiłę Mlyczyńską, Bernadetę i Dorotę Tabaszewskie.

Commenti


bottom of page