top of page

XXVII Niedziela Zwykła - 8 październik 2023

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00. Godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe i po nim Msza św. o godz. 16.00.

2. W przyszłą niedzielę po raz kolejny przeżywać będziemy DZIEŃ PAPIESKI. Przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiary te przeznaczone są na pomoc stypendialną ubogiej, a zdolnej młodzieży.

3. Msze święte w tygodniu wieczorem. O godz. 18.30 Różaniec. Wyjątkiem jest sobota – Msza święta o 6.20 i po niej Różaniec. Pamiętajmy o zaproszeniu Maryi: „Odmawiajcie codziennie różaniec”.

4. W piątek na Mszę św. zapraszamy uczniów klasy 7 naszej szkoły i tych, którzy uczęszczają do klasy 7 w Gródku, a należą do naszej Parafii, wraz z rodzicami, na modlitewne przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

5. W przyszłą sobotę (14 X) zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Markowej (błogosławiona Rodzina Ulmów) i Strachociny (św. Andrzej Bobola, patron Polski). Koszt ok 60 zł. Zapisy w zakrystii do czwartku włącznie. Wyjazd 7.30.

6. W sobotę Święto Edukacji i Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach, wychowawcach, katechetach i pracownikach szkoły, żyjących i zmarłych.

7. W następną niedzielę – DZIEŃ PAPIESKI - po mszy świętej wieczorowej Zamiast różańca w kościele z modlitwą różańcową wyruszymy do kapliczki na Gliniku. Modlić się będziemy w intencji obrony życia i Rodziny.

8. Do zakrystii można przynosić zużyte komórki, laptopy jako pomoc misyjną.

9. Dzisiaj o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej w Podolu Grupa Mężczyzn św. Józefa zaprasza na projekcje filmu pt „Ulmowie Błogosławiona rodzina”. Film przeznaczony dla widzów od lat 12. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

10. O posprzątanie i przybranie kościoła prosimy panie: Anetę Mlyczyńską, Dorotę Salaburę i Jadwigę Rosiek..

11. Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem przypomina, że w wyborach w dniu 15 października 2023 roku mieszkańcy Sołectwa Podole-Górowa głosują w nowoutworzonym lokalu wyborczym w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Podolu-Górowej.

Comments


bottom of page