top of page

XXV Niedziela Zwykła - 24 września 2023

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00, 16.00.

2. Dzisiaj Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciw trzeźwości.

3. Msze święte w tygodniu rano.

4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

5. W czwartek zaproszenie do Koronki Bożego Miłosierdzia na ulicach miast i wsi.

6. W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny. Potem Msza Święta o godz. 18.00. W piątek święto Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela.

7. W piątek spotkanie uczniów klas VII i VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania o godz. 17.30.

8. W sobotę spotkanie DSM o godz. 10.00.

9. Spowiedź przed Pierwszym Piątkiem w sobotę o godz. 17.00. Zachęcamy do korzystania z Sakramentu Spowiedzi, abyśmy z Chrystusem przeżyli miesiąc październik. 10. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik- miesiąc modlitwy różańcowej. Matka Boża w Fatimie prosi: „odmawiajcie różaniec”. Odpowiedzmy na tę prośbę Matki Bożej chętnym i licznym uczestnictwem w nabożeństwach. Prosimy rodziców, by przypomnieli dzieciom o tej modlitwie. W niedzielę Różaniec o godz. 15.30.

11. Przyszła niedziela to niedziela adoracyjna. Msze Święte o godz. 7.00, 9.30, 11.00. Od godz. 15.00 do 15.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Potem Nabożeństwo Różańcowe i o godz. 16.00 Msza Święta.

12. O posprzątanie i przybranie kościoła prosimy panie: Lucynę Piszczek, Weronikę Zięcina i Irenę Sowa. Prosimy by sprzątanie odbyło się o 10.00 ze względu na Mszę świętą o godz. 9.00.


ZAPROSZENIE DO ODMAWIANIA

KORONKI DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO


Kolejny już raz 8 września /w czwartek / w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, o godzinie 15:00 na placach, rogach i skrzyżowaniach ulic zatłoczonych miast, a także w innych miejscach publicznych i na wiejskich rozdrożach odmawiać będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Z

uczestnikami akcji jednoczy się w modlitwie papież Franciszek! Do tej akcji, która przypomina o przesłaniu Bożego miłosierdzia, które Jezus dał św. Siostrze Faustynie, może włączyć się każdy. Wystarczy znaleźć swoje miejsce na skrzyżowaniu i odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego, indywidualnie lub w grupie, a jeśli to niemożliwe – to można połączyć się duchowo.


W naszej parafii zgromadzimy się:

-przy drodze od kościoła do drogi głównej

-przy skrzyżowania drogi na Tarnów z drogą na Górową

-w Bartkowej na skrzyżowani drogi do Gródka z drogą na Rożnów

Zapraszamy do wspólnej modlitwy

Commentaires


bottom of page