top of page

XXI Niedziela Zwykła - 27 sierpnia 2023

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.

2. Msze święte w tygodniu rano.

3. We wtorek o godz. 18.00 Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny i Msza święta. Modlimy się w intencji dzieci i młodzieży naszej Parafii.

4. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Boże j Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

5. We czwartek o godz. 17.30 spowiedź przed I Piątkiem, rozpoczęciem Nowego Roku Szkolnego i Odpustem Parafialnym. Prosimy Rodziców o przypomnienie młodzieży i dzieciom o spowiedzi przed rozpoczęciem Roku Szkolnego.

6. W Pierwszy Piątek Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa rano o 6.20 i 18.00. Pan Jezus prosi o Komunię wynagradzającą.

7. W pierwszą Sobotę Msza św. o godz. 7.00. Przyjdźmy, by wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi. Odmówimy cząstkę Różańca i przez 15 minut będziemy rozważać tajemnice Różańca.

8. O posprzątanie i przybranie kościoła prosimy panie: Ewę Hajduk, Lucynę Turek i Edytę Zuchowicz.

9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańcowych, bowiem w 2 niedzielę września odpust w naszej Parafii. Jest to też niedziela adoracyjna: po południu od 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

10. Sołtys Sołectwa Bartkowa-Posadowa zawiadamia, że w dniu 3 września (niedziela) o godz. 10.30 w Szkole Podstawowej w Podolu-Górowej odbędzie się zebranie wiejskie dla Sołectwa Bartkowa-Posadowa. Temat zebrania: Przeznaczenie Funduszu Sołeckiego na 2024 rok oraz sprawy bieżące.

11. Do 31 sierpnia (czwartku) o ryczałt w wysokości 225 euro/ha mogą się ubiegać rolnicy, którzy posiadają gospodarstwa o powierzchni do 5 ha i złożyli wnioski o przyznanie płatności za 2023 rok do ARiMR. Instrukcja ze szczegółowym opisem procedury składania oświadczenia znajduje się na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Comments


bottom of page