top of page

XVIII Niedziela Zwykła - 6 sierpnia 2023

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00. Od godz. 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00 Msza Święta.

2. W przyszłą niedzielę składka na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

3. Msze święte w tygodniu rano.

4. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

5. W piątek o godz. 18.00 Msza święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Halinę Mordarską, Irenę Jewulską i Monikę Jewulską. Kościół dekorują Państwo Młodzi.

7. Wzorem poprzednich lat Wspólnota Mężczyzn Św. Józefa w dniu 14 sierpnia serdecznie zaprasza na coroczną Drogę Krzyżową o trzeźwość naszej Parafii i osób uzależnionych. Droga będzie prowadzić od naszego kościoła na Jamną, przez Przydoniecę, Gawroniec, Bukowiec. Trasa około 20 km. Wyruszamy w poniedziałek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej wędrówki i modlitwy wszystkich, którym trzeźwość naszej Parafii nie jest obojętna. Bliższe informacje pod numerem telefonu zamieszczonym na tablicy ogłoszeń.

8. Zespół Regionalny Rożnowska Dolina ogłasza nabór do zespołu. Zapraszamy młodzież od 15 roku życia, dorosłych, seniorów, a także chętnych do kapeli. Próby odbywać się będą w środy o godz. 20.00 w Domu Kultury w Rożnowie. Pierwsze spotkanie grupy naborowej już 9 sierpnia. Zapraszamy. Dołącz do nas i zostań ambasadorem kultury ludowej naszej małej ojczyzny!

Comments


bottom of page