top of page

XIII Niedziela Zwykła - 2 lipca 2023

1. Serdecznie witamy nasze rodaczki Siostry Służebniczki Dębickie. Zwracają się one z prośbą o życzliwe wsparcie finansowe budowy hospicjum dla chorych sióstr. Serdeczne Bóg zapłać za dobre serce i złożone ofiary.

2. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00. Od godz. 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00 Msza Święta.

3. Msze święte w tygodniu rano.

4. We wtorek pielgrzymka autokarowa do Tuchowa. Wyjazd o godz. 7.30. Wczoraj rozpoczął się Wielki Odpust Tuchowski. Plakat w gablocie, lub pod linkiem: https://sanktuariumtuchow.pl/2023/06/wielki-odpust-tuchowski-2023-program/


5. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Grupy Biblijnej na plebanii. Zapraszamy wszystkich chcących pochylić się nad słowem Bożym.

6. We środę o godz. 18.00 Nowenna do św. Józefa, a po niej Msza Święta.

7. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca lipca.

8. W Pierwszy Czwartek o godz. 18.00 spowiedź przed Pierwszym Piątkiem. Zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Miłosierdzia Bożego.

9. W Pierwszy Piątek Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.20 i 18.00. Po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja w ciszy do godz. 21.00. O godz. 19.00 Mężczyźni św. Józefa zapraszają na pieszą pielgrzymkę do kapliczki na Gliniku. Powrót około 20.30.

10. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Elżbietę Rabenda, Krystynę Kantor i Agnieszkę Mazurkiewicz. Kościół ubierają Państwo Młodzi.

11. Trwają zapisy na Rowerową Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 13 do 16 lipca br. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Zapisu można dokonać przez stronę internetową: rowerowapielgrzymkatarnowska.pl Tam też można znaleźć wszelkie informacje o pielgrzymce.


12. W dniu 07.07.2023 roku (piątek) od godziny 7.00-17.00 dla sołectwa Bartkowa- Posadowa, Podole-Górowa na oczyszczalni w Bartkowej-Posadowej, odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych tj. zużyty sprzęt elektroniczny, przeterminowane leki, zużyte baterie, zużyte opony wyłącznie od samochodów osobowych w ilości do 8 sztuk od gospodarstwa domowego, odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane w ilości nie przekraczającej 100 kg na gospodarstwo domowe. Teren oczyszczalni będzie monitorowany, proszę o przestrzeganie godziny i terminu wywozu. Wobec osób pozostawiających odpady poza wskazanym terenem będą wyciągnięte konsekwencje przewidziane przepisami prawa w tym kara grzywny. UWAGA: w trakcie zbiórki będzie weryfikowane czy przekazujący odpady wielkogabarytowe złożył deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, w związku z tym, należy ze sobą mieć kod odpadu otrzymany z pokoju nr 10 Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem. Podpisał Wójt Gminy mgr inż. Józef Tobiasz.

Comments


bottom of page