top of page

XII Niedziela Zwykła - 25 czerwca 2023

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.

2. We czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o 6.20, 9.30 i 18.00. Składka przeznaczona do dyspozycji Ojca Świętego tak zwane świętopietrze. Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny o 17.30 i po niej Msza Święta.

3. W Pierwszą sobotę lipca Msza święta o godz. 7.00. Potem odmówimy cząstkę Różańca i przez 15 minut rozważymy tajemnice Różańca wynagradzając Niepokalanemu Sercu Maryi.

4. W sobotę rozpoczyna się Wielki odpust w Tuchowie. Planujemy pielgrzymkę do Tuchowa 4 lipca 2023 roku - wtorek. Wyjazd o godz. 7.30 powrót około godziny 13.00. Zapisy w zakrystii. Koszt dobrowolna ofiara. Zapraszamy do pielgrzymowania.

5. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii będziemy gościć Siostry Służebniczki Dębickie pochodzące z naszej Parafii. Zwracają się one z prośbą o życzliwe wsparcie finansowe budowy hospicjum dla chorych sióstr. Siostry po Mszach Świętych będą zbierać ofiary do puszek na ten cel. Bóg zapłać za złożone ofiary.

6. Od 1 czerwca trwa rekrutacja na studia magisterskie z teologii na Wydziale teologicznym Sekcja w Tarnowie. Miedzy innymi na 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne dla Nauczycieli. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

7. O posprzątanie i udekorowanie kościoła prosimy panie: Małgorzatę Schabińską, Iwonę Popiela i Halinę Zyzak.

8. Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem oraz Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne „Pogórze” serdecznie zapraszają na IX Powiatowy Przegląd Folkloru Sądecczyzny, który odbędzie się dziś (25.06) o godz. 15.00 na Rożnowskim Amfiteatrze. W planach występy konkursowe zespołów regionalnych, bogata strefa gastronomiczna oraz liczne atrakcje dla najmłodszych. Po przeglądzie wystąpi Zespół regionalny Małe Rożnowioki, a później odbędzie się zabawa taneczna. Jest to pierwszy przegląd organizowany w naszej gminie. Liczymy na Państwa obecność.

Comments


bottom of page