top of page

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY - 4 czerwca 2023

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00 i 15.00. O godz. 15.00 - 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 16.00 Msza. św. Zapraszamy na tę godzinę modlitwy przed Jezusem w Najświętszym Sakramencie.

2. Dzisiaj zakończenie czasu Komunii świętej wielkanocnej.

3. We wtorek spotkanie na plebanii Grupy Biblijnej o 19.00. Zapraszamy wszystkich chętnych.

4. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze Święte o godz. 7.00, 9.30 – z procesją do czterech ołtarzy. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, Dzieci Komunijne w białych strojach, Ministrantów. Lektorów, Dziewczęcą Służbę Maryjną, Panie do feretronów, Panów Strażaków. Mszy Świętej o 11.00 NIE BĘDZIE. Po południu Msza święta o godz. 16.00 z procesją.

5. Składka na tacę w Boże Ciało przeznaczona jest na hospicja jako pomoc tym, którzy znajdują się już w ostatnim etapie życia, by ulżyć im w cierpieniu.

6. W Oktawie Bożego Ciała Msze Święte i procesje rano i po południu o godz. 18.00.

7. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Beatę Guśtak, Bożenę Kafel i Małgorzatę Nędza. Kościół dekorują Państwo Młodzi.

8. Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn pan Dawid Chrobak oraz Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie serdecznie zapraszają na VIII Koncert Uwielbienia w Uroczystość Bożego Ciała, który rozpocznie się o godz. 17.30 na Rynku zakliczyńskim. Modlitwę uwielbienia prowadzoną przez Zanurzonych w Miłosierdziu swoim patronatem objął Ks. bp Andrzej Jeż, Ordynariusz naszej diecezji, zaś naszymi gośćmi będą: Paweł Dudzik z zespołem oraz zespół NiemaGOtu.

Comments


bottom of page