top of page

Zesłanie Ducha Świętego - 28 maja 2023

1. Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 9.30, 11.00 o 16.00 Nabożeństwo Majowe i Msza Św.

2. Jutro Święto Najśw. Maryi Panny Matki Kościoła. Msze święte o 7.00, 9.30 i o 18.00.

3. Jutro spowiedź przed Pierwszym Piątkiem o godz. 16.30. Zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty. O godz. 17.30 Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny.

4. We środę święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Zakończenie Nabożeństw Majowych. Rozpoczynamy Nabożeństwo Czerwcowe.

5. We czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. W tym tygodniu pierwszy: czwartek, piątek i sobota miesiąca czerwca. Msze ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek rano i wieczorem.

7. W pierwszą sobotę Msza święta o 6.20, a po niej Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi i 15 minutowe rozważanie tajemnicy Różańca.

8. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie chłopców z klasy III, którzy chcą być ministrantami. Prosimy Rodziców o pomoc.

9. Msze Święte w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i środę wieczorem.

10. Przyszła niedziela to Uroczystość Trójcy Świętej. Kończymy okres wielkanocny i czas przyjęcia Komunii wielkanocnej. Jest to również I Niedziela czerwca. Msze Święte o 7.00, 9.30 i 11.00. Po południu od 15.00 do 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza Święta.

11. W Boże Ciało pójdziemy w procesji z Najświętszym Sakramentem. Ołtarze będą przy Klubie, przy szkole, u Państwa Schabińskich i przy kościele.

12. O przygotowanie ołtarzy prosimy:

a) przy klubie – Mężczyzn Świętego Józefa

b) przy szkole – klasa ósma z rodzicami

c) u państwa Schabińskich – Róża Pauliny Furtak.

d) przy kościele – Strażacy

13. O posprzątanie prosimy panie: Elżbietę Cabała, Teresę Wielek i Krystynę Grzesik. Kościół dekorują państwo Młodzi.

14. 3 czerwca wraz z Parafią w Gródku organizujemy wyjazd do Częstochowy dla członków i zelatorów Róż Różańcowych. Mamy 30 miejsc. Lista do zapisu w zakrystii. Koszt ok. 100 zł. Program na plakacie w tablicy ogłoszeń.

15. W niedzielę 4 czerwca od godz. 14-ej na parkingu gminnym w Gródku nad Dunajcem organizowany jest charytatywny festyn na rzecz pomocy bardzo ciężko chorym dzieciom. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Będzie sprzedaż cegiełek dobroczynności, występy, koncerty, aukcje i bardzo atrakcyjne nagrody od wielu sponsorów. Hojność mieszkańców i dobre serce przejawiało się wielokrotnie, mamy nadzieję, że potwierdzi się również tym razem. Serdecznie zapraszamy całymi rodzinami. Dyrektor Zespołu szkół w Gródku nad Dunajcem.

留言


bottom of page