top of page

VII Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pana Jezusa - 21maja 2023

1. Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 9.30, 11.00 o 16.00 Nabożeństwo Majowe i po nim Msza Święta.

2. Msze Święte w tym tygodniu wieczorem.

3. Przed Nabożeństwem Majowym Nowenna do Ducha Świętego. Prosimy o dary Ducha Świętego dla naszej wspólnoty Parafialnej.

4. W środę o godz. 14.30 egzamin klasy VII przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.

5. We środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

6. Ostatnia sesja kursu lektorskiego odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 9.30 zakończenie około 16.00. Msza z obrzędem błogosławieństwa lektorów będzie w Zakliczynie 25 maja czwartek o godz. 16.00 przewodniczy bp Leszek Leszkiewicz.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze św. 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.

8. O posprzątanie i przybranie kościoła prosimy panie: Beatę Jasińską, Tresę Szudy, Marię Fałowską.

9. Zespół Regionalny Rożnowska Dolina bierze udział w 6. Edycji Budżetu Obywatelskiego w związku z tym zwracamy się z prośbą do mieszkańców naszej oraz sąsiednich gmin o pomoc. O dostaniu się do dalszego etapu decyduje ilość głosów. Członkowie zespołu będą zbierali głosy przy kościołach, w sklepach oraz będą odwiedzać państwa w domach. W karcie do głosowania należy podać jedynie imię i nazwisko, pesel – w celu weryfikacji danych oraz własnoręczny podpis. Bardzo prosimy o pomoc i solidarność w tej społecznej inicjatywie. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem mgr Zbigniew Gąska.

Comments


bottom of page