top of page

VI Niedziela Wielkanocna - 14 maja 2023

1. Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 9.00. O godz. 11.00 Pierwsza Komunia Święta. Modlimy się za dziećmi i ich rodzinami, by zawsze były blisko Pana Jezusa obecnego w Sakramentach Świętych. O 16.00 Nabożeństwo Majowe i po nim Msza Święta.

2. Dzieci komunijne w poniedziałek rozpoczynają BIAŁY TYDZIEŃ.

3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni modlitw o urodzaje, dawne Dni Krzyżowe. Dlatego w poniedziałek, wtorek i środę o 17.30 procesja błagalna o urodzaje, a potem Msza Święta i nabożeństwo majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Za pobożne uczestnictwo w publicznej modlitwie o urodzaje można zyskać odpust zupełny.

4. Msze wieczorem.

5. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski. Imieniny ks. bpa Andrzeja Jeża.

6. Grupa teatralno muzyczna Głos Parafii zaprasza w najbliższy czwartek po nabożeństwie majowym na krótką wieczornicę poświęconą pamięci Świętego Jana Pawła II z okazji jego urodzin. Wieczornica będzie upamiętnieniem Wielkiego Polaka a zarazem manifestem poparcia wobec nieuzasadnionych zarzutów w jego kierunku.

7. W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego.

8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Msze św. 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.

9. Uroczystość odpustowa ku czci św. Rity w Jej sądeckim Sanktuarium będziemy przeżywać w dniach 19 do 22 maja 2023 r.

10. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Joannę Ligęza, Grażynę Mrowca i Marię Hajduk.

11. Do wieczności odeszła śp. Helena Hajduk. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.

コメント


bottom of page