top of page

V Niedziela Wielkanocna 7 maja 2023

1. Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 9.30. O godz. 11.00 rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Modlimy się za dziećmi i ich rodzinami, by zawsze były blisko Pana Jezusa obecnego w Sakramentach Świętych. O godz. 15.00 do 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Nabożeństwem Majowym, a po nim Msza Święta.

2. W przyszłą niedzielę klasa III przeżywać będzie Pierwszą Komunię Świętą. Dlatego Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00 – KOMUNIA. O godz. 16.00 Msza Święta i po niej Nabożeństwo Majowe.


3. Pierwsza Komunia Święta jest to święto dla całej naszej wspólnoty parafialnej. Prosimy jednak wszystkich niezainteresowanych I Komunią święta o wybór innych Mszy, a tę prosimy pozostawić dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców i chrzestnych.

4. Spowiedź dzieci przed I Komunią, ich rodziców, starszego rodzeństwa, chrzestnych w sobotę o godz. 15.00.

5. Msze w poniedziałek i piątek rano. Od poniedziałku do soboty Msze wieczorem.

6. Jutro Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Dzień imienin śp. ks. Stanisława Kukli, za którego Mszę o życie wieczne odprawimy wieczorem.

7. Spotkania Młodych na Polach Lednickich. Ks. Krzysztof z Zakliczyna wraz z Grupą Apostolską organizuje wyjazd. Koszt 170 zł. Wyjazd 2 czerwca, powrót w niedzielę 4 czerwca w godzinach południowych. Zapraszamy chętnych. Zapisy w zakrystii.

8. O posprzątanie i ubranie kościoła prosimy rodziców dzieci z klasy III.

Comments


bottom of page