top of page

IV Niedziela Wielkanocna - 30 kwietnia 2023

1. Dzisiejsza niedziela nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczyna Kwartalne Dni Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Msze Święte o 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00. Po Mszy świętej wieczornej rozpoczniemy Nabożeństwa Majowe. Będą one sprawowane przez cały maj po Mszach o godz. 18.00.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. W przyszłą niedzielę Msze święte o godz. 7.00, 9.30, o godz. 11.00 klasa IV przeżywać będzie Pierwszą rocznicę Komunii Świętej. Od godz. 15.00 do 16.00 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej Msza Święta i Nabożeństwo Majowe.

4. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Grupy Biblijnej na plebanii. Zapraszamy wszystkich chętnych do pochylenia się nad Słowem Bożym. 5. W środę Uroczystość NMP Królowej Polski Msze Święte tak jak w niedzielę.

6. W tym tygodniu przypada: Pierwszy CZWARTEK, PIĄTEK i SOBOTA miesiąca maja. W Pierwszy Piątek Msza święta o 6.20 i 18.00. Po Mszy wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. „Przyjdźcie do Mnie wszyscy” mówi Pan Jezus. W pierwszą Sobotę Msza o 7.00 i po niej Różaniec Fatimski i o godz. 18.00 Msza i po niej Nabożeństwo Majowe.

7. „Idź za Barankiem” to hasło 27 Spotkania Młodych na Polach Lednickich. Ks. Krzysztof z Zakliczyna wraz z Grupą Apostolską organizuje wyjazd. Koszt 170 zł. Wyjazd 2 czerwca, powrót w niedzielę 4 czerwca w godzinach południowych. Z modlitwą, śpiewem i tańcem chwalić chcemy Boga pod Bramą Trzeciego Tysiąclecia. Zapraszamy chętnych. Zapisy w zakrystii.

8. O posprzątanie i ubranie kościoła prosimy rodziców dzieci z klasy IV.

9. Pogrzeb śp. Mariana Saczki odbędzie się 2 maja wtorek o godz. 16.00. Pół godziny wcześniej Różaniec w kościele. Polećmy śp. Mariana Bożemu miłosierdziu.

Comments


bottom of page