top of page

II Niedziela Wielkanocna - 16 kwietnia 2023 NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dziś Msze Święte o 7.00, 9.30, 11.00. Od godz. 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00 Msza Święta. Dziś rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

2. Przyszła Niedziela to Niedziela Biblijna. Po Mszach świętych przez 15 minut będzie czytane Pismo Święte.


3. W tygodniu Msze rano.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej NP o godz. 18.00.

5. W piątek Msza Święta o godz. 18.00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam klasy VII na spotkanie przed sakramentem bierzmowania.

6. W przyszłą sobotę rozpocznie się dekanalny kurs lektorski w kościele św. Idziego w Zakliczynie. Zapraszamy chłopców od klasy 6.

7. „Idź za Barankiem” to hasło 27 Spotkania Młodych na Polach Lednickich. Ks. Krzysztof z Zakliczyna wraz z Grupą Apostolską organizuje wyjazd. Koszt 170 zł. Wyjazd 2 czerwca, powrót w niedzielę 4 czerwca w godzinach południowych.

Z modlitwą, śpiewem i tańcem chwalić chcemy Boga pod Bramą Trzeciego Tysiąclecia. Zapraszamy chętnych. Zapisy w zakrystii. Wspólnota Mężczyzn św. Józefa zaprasza do udziału w 9-dniowej Nowennie przed wspomnieniem św. Józefa Rzemieślnika – patrona ludzi pracujących, które Kościół Katolicki obchodzi 1 maja. W Nowennie, która rozpocznie się 22 kwietnia (sobota) o godz. 19.00 będziemy w sposób szczególny przez wstawiennictwo św. Józefa polecać sprawy ludzi pracy i remont naszego kościoła.

8. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Klaudię Zięba, Agatę Ruchała i Halinę Mrowca.

Kommentare


bottom of page