top of page

Poniedziałek Wielkanocny - 10 kwietnia 2023

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Liturgii Wielkiego Tygodnia i Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego, rodzicom uczniów klasy VII za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pana Jezusa, Panom i Paniom Strażakom za warte przy Grobie Pana Jezusa, a także za całoroczną troskę o naszą wspólnotę. Bóg zapłać Grupie Modlitwno-Muzycznej, Grupie Głos Parafii, Panu Organiście oraz wszystkim, którzy przygotowywali Drogę Krzyżową w czasie Wielkiego Postu. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, niosącym feretrony i sztandary.

2. Dziś Msze święte jak w niedzielę (7.00, 9.30, 11.00 i 16.00).

3. Dzisiejsza składka przeznaczona na KUL i PAT.

4. W tygodniu Msze rano. W środę i piątek Wieczorem o godz. 18.00.

5. W najbliższy czwartek w Przyrodnicy o godz. 18.00 młodzież z klasy VIII przyjmie sakrament bierzmowania. Spotykamy się w Przydonicy nie później niż o godz. 17.45.

6. Przyszła Niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. Msze święte 7.00, 9.30, 11.00. Od godz. 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. 16.00 Msza święta.

7. O posprzątanie i przybranie kościoła prosimy panie: Paulinę Sarota, Barbarę Piszczek i Franciszkę Zięba.

Comments


bottom of page