top of page

III Niedziela Wielkiego Postu - 12 marca 2023

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00. Droga Krzyżowa o 14.20. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00. Po Gorzkich Żalach Msza święta.


2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim osobom, które zadeklarowały chęć oddania, wymiany lub odsprzedaży modrzewia na cele deskowania kościoła. Jednakże po dokładnych oględzinach oraz wstępnych sugestiach konserwatora zabytków w pierwszej kolejności należy zabezpieczyć przeciekający dach naszej świątyni i w tym kierunku obecnie pracujemy. Do deskowania kościoła przystąpimy w przyszłości i wtedy powrócimy do tematu przekazywania modrzewia zgodnie z dokonanymi już zapisami. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.


3. Nowenna do św. Józefa przed Uroczystością św. Józefa każdego dnia o godz. 19.00 w kościele.

4. Uroczystość Świętego Józefa przeniesiona jest na poniedziałek 20 marca.

5. Msze święte w ciągu tygodnia rano.

6. W środę nowenna do Matki Bożej NP i Msza św. o godz. 17.00.

7. W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza Święta. Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież o godz. 19.30 i na tę drogę prosimy przynieść lampiony. Znajdźmy czas dla Boga rozważając mękę Chrystusa.

8. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki po 8 zł.

9. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Joannę Gądek i Ewę Wysocką.


10. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Podolu-Górowej informuje, że do dnia 14 marca 2023 roku trwa rekrutacja do oddziałów przedszkolnych. Harmonogram rekrutacji oraz dokumenty dostępne są na stronie szkoły oraz w sekretariacie szkoły.

11. Dyrektor placówki Niepubliczne Przedszkole Wesołe Krasnoludki w Rożnowie informuje, iż trwają zapisy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat do przedszkola na rok szkolny 2023/2024. Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dyrektorem placówki pod numerem 608-252-332. Dyrektor Przedszkola pani mgr Barbara Dudek


12. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Maria Strączek, której pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 13.00. Modlitwa Różańcowa o godz. 12.30. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie...

Comments


bottom of page