top of page

I Niedziela Wielkiego Postu - 26 lutego 2023

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00. Droga Krzyżowa o 14.20. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00. Msza Święta po Gorzkich Żalach.

2. Msze święte w ciągu tygodnia rano.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca marca.

4. We wtorek 28 lutego o godz. 17.00 Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny i Msza Święta. Modlimy się w intencji młodzieży i dzieci naszej Parafii.


5. W Środę nowenna do Matki Bożej NP i Msza św. o godz. 17.00. Zapraszamy w tym dniu dzieci wraz z rodzicami, przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

6. W Pierwszy Czwartek miesiąca o godz. 16.30 spowiedź w naszej Parafii przed Pierwszym Piątkiem miesiąca. Na początku Wielkiego Postu pojednajmy się z Bogiem, Kościołem i bliźnimi.

7. W Pierwszy Piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza Święta. Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież o godz. 19.30. Zachęcamy do udziału w Drogach Krzyżowych. Naszą modlitwą i obecnością chciejmy pochylić się nad tajemnicą miłości Boga do nas.

8. W pierwszą sobotę msza święta o godz. 7.00. Po niej odmówimy cząstkę różańca i przez 15 minut rozważać będziemy tajemnice Różana Świętego.

9. Dziś w odpowiedzi na apel abpa Stanisława Gądeckiego po Mszach świętych zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

10. W przyszła niedzielę dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Składka na tace przeznaczona jest na misje święte.

11. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki po 8 zł. Ofiara przeznaczona jest na Caritas.

12. O przygotowanie grobu Pana Jezusa i ciemnicy prosimy rodziców uczniów klasy 7-mej z Podola i tych uczniów klasy 7-mej, którzy uczęszczają do Gródka, a należą do naszej Parafii.

13. Na ołtarzu Serca Pana Jezusa jest skarbonka na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Prosimy o ofiary.

14. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej Parafii w 5 Niedzielę Wielkiego Postu. Módlmy się o dobre przeżycie tych świętych dni.


15. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Krystynę Górską i Małgorzatę Krężel.

Comments


bottom of page