top of page

V Niedziela Zwykła - 4 lutego 2023

1. W związku z koniecznością wykonania ścinki pielęgnacyjnej w lesie parafialnym Parafii Podole – Górowa za zgodą Kurii i po weryfikacji nadleśnictwa Stary Sącz podjęto decyzję o wycince około 300 kubików jodły i innych drzew koniecznych do usunięcia. Ścinka wykonana zostanie przez firmę specjalizującą się takimi pracami. Prace porządkowe po wycince będą wykonane przez chętnych parafian w zamian za drewno odpadowe. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie do Pana Organisty tel. 694-377-309 w terminie do przyszłej niedzieli.

W związku z uruchomieniem Rządowego Programu Odbudowy Zabytków nasza Parafia złożyła wniosek o dofinansowanie na wykonanie wymiany odeskowania kościoła. W ramach tego projektu parafia musi włożyć wkład własny.

Ponieważ uzyskana ze ścinki jodła nie może być wykorzystana do prac przy kościele, a potrzebne jest około 100 kubików modrzewia zwracamy się do osób mających taki gatunek drewna, a mogliby się wymienić za jodłę lub odsprzedać, proszeni są o telefoniczny kontakt z Panią Pauliną Furtak tel. 798-822-574 w terminie do przyszłej niedzieli. Chcemy się zorientować czy z naszego terenu jesteśmy w stanie zebrać taką ilość modrzewia wyciętą przed końcem marca br.

2. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00 i 15.00. O godz. 14 – 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 15.00 Msza. św. Zapraszamy na tę godzinę modlitwy przed Jezusem w Najświętszym Sakramencie.

3. W przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

4. Msze święte w ciągu tygodnia rano.

5. We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej NP oraz Msza święta.

6. W piątek Msza święta wieczorem i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

7. W sobotę 11 lutego Światowy Dzień Chorego.

8. O posprzątanie kościoła prosimy: Barbarę Wojtas i Małgorzatę Zięcina.


9. Bierzmowanie młodzieży z naszej parafii będzie miało miejsce w Przydonicy 14 kwietnia 2023 roku o godz. 18.00 z rąk ks. bpa Artura Ważnego.

Comments


bottom of page