top of page

13 Niedziela Zwykła - 30 czerwca 2024

1. Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.

2. Przyszła Niedziela to Niedziela Adoracyjna. Od 15 do 16 Adoracja Najśw. Sakramentu.

3. Msze święte w tygodniu rano.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy: Czwartek, Piątek i Sobota.

5. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Grupy Biblijnej na plebanii. Zapraszamy wszystkich.

6. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

7. We czwartek o godz. 18.00 spowiedź przed Pierwszym Piątkiem. Zachęcam wszystkich do oczyszczenia serca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

8. W Pierwszy Piątek Msze wotywne o Sercu Pana Jezusa o godz. 6.20 i 18.00. Pan Jezus wzywa nas do wynagradzania za grzechy nasze i wszystkich ludzi na świecie. Po Mszy Świętej wieczornej adoracja w ciszy do godz. 21.00.

9. W Pierwszą Sobotę Msza Święta o godz. 6.20 jako wynagrodzenie za bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy Świętej różaniec i 15 minutowe rozważanie tajemnic o co nas prosi Maryja, nasza Matka.

10. W Pierwszą Sobotę jedziemy autokarem do Tuchowa na odpust. Wyjazd o godz. 8.00. Msza w Tuchowie godz. 9.00. Koszt ok. 15 zł, płatność w autokarze. Zapisy w zakrystii.

11. Wszystkich chętnych – zarówno dzieci, jak i dorosłych, zapraszamy na wakacyjne spotkania Grupy Muzyczno-Modlitewnej. Spotkania w soboty. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej.

12. O posprzątanie i przybranie kościoła prosimy panie: Barbarę Gołąb, Anetę Nędza i Dominikę Gołąb.

13. „Żyję w Kościele” to hasło 42. Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się 17 sierpnia 2024 r. Eucharystią o godz. 6.30, sprawowaną na Placu Katedralnym w Tarnowie. Radio RDN będzie transmitowało Mszę św. z Tarnowa, a w dniu wejścia z Częstochowy o godz. 17.00 oraz przekazywało relacje z pielgrzymki.

Zapisy na pielgrzymkę będą prowadzone tak, jak w latach ubiegłych, a mianowicie w parafii przez lipiec, a w sierpniu w miejscach organizacji grupy. Więcej informacji o pielgrzymce można uzyskać na stronie internetowej http://pielgrzymkatarnowska.pl

14. Sołtys Sołectwa Przydonica-Glinik informuje, że w dniu 13 lipca 2024 roku o godz. 14.00 u Sołtysa odbędzie się zebranie wiejskie dla sołectwa Przydonica-Glinik.

Temat: sprawy bieżące.

15. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności śp. Edward Bulanda. Polećmy go miłosierdziu Bożemu.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page