top of page

11 Niedziela Zwykła - 16 czerwca 2024

1. Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00. Dzisiaj Diecezjalne Święto Rodziny oraz 25 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Starym Sączu.

2. Msze święte w tygodniu rano.

3. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Mszę świętą o godz. 8.00. Dziękować będziemy Bogu za przeżyty rok szkolny i prosić będziemy o błogosławieństwo na czas wakacji.

5. W piątek o godz. 17.30 Różaniec ze św. Andrzejem Bobolą w intencji Ojczyzny. O godz. 18.00 Msza Święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Marię Bulandę, Annę Zięcina i Halinę Groń. Kościół przybierają Państwo Młodzi.

7. „V Synod Diecezji Tarnowskiej przypomina nam, że przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej i przyjęcie jej powinno dokonywać się w parafii zamieszkania, a nie w parafii na terenie której znajduje się szkoła, do której uczęszcza dziecko. Daje to bowiem możliwość głębszego zintegrowania się ze swoją wspólnotą parafialną, w której prowadzone jest przygotowanie dzieci i rodziców podczas przeznaczonych dla nich spotkań i nabożeństw.

W związku z tym prosimy rodziców dzieci, które w przyszłym roku będą chciały przyjąć Pierwszą Komunię Świętą, o zgłoszenie się do swojej kancelarii parafialnej i zapisanie swojego dziecka na listę kandydatów. Zapisy będą trwały do końca czerwca”.

8. 23 czerwca w niedzielę o godz. 18.30 cała Polska stanie do modlitwy OJCZE NASZ w Dniu Ojca! Nasza Parafia również dołącza się do tej ogólnopolskiej inicjatywy, którą podejmują chrześcijanie w naszym kraju, aby zjednoczyć się we wspólnym uwielbieniu Boga. Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła w przyszła niedzielę o godz. 18.30.

9. Stowarzyszenie Przydonica Wspólna Sprawa zaprasza Seniorów oraz osoby chętne na wycieczkę do Markowej oraz Łańcuta. Wycieczka odbędzie się 25 lipca, wyjazd w godzinach porannych spod szkoły w Przydonicy w programie zwiedzanie muzeum im Rodziny Ulmów, zwiedzanie zamku w Łańcucie, po obiedzie powrót do Przydonicy koszt wycieczki 215 zl (Seniorzy będą mogli skorzystać z częściowego dofinansowania). Zapisy u Pani Iwony Basta 660 881 308 oraz Barbary Zięcina.


10. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Stanisława (f) Nędza. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page