top of page

10 Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2024

1. Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.

2. Msze święte rano.

3. We wtorek o godz. 15.00 w kościele egzamin przed bierzmowaniem. Zapraszamy Rodziców i młodzież z klasy VII.

4. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

5. W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Święta.

6. W sobotę o godz. 8.00 spotkanie ministrantów i lektorów.

7. O posprzątanie i przybranie kościoła prosimy panie: Iwonę Tabaszewską, Czesławę Basta, Olenę Fedko.

8. „V Synod Diecezji Tarnowskiej przypomina nam, że przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej i przyjęcie jej powinno dokonywać się w parafii zamieszkania, a nie w parafii na terenie której znajduje się szkoła, do której uczęszcza dziecko. Daje to bowiem możliwość głębszego zintegrowania się ze swoją wspólnotą parafialną, w której prowadzone jest przygotowanie dzieci i rodziców podczas przeznaczonych dla nich spotkań i nabożeństw.

W związku z tym prosimy rodziców dzieci, które w przyszłym roku będą chciały przyjąć Pierwszą Komunię Świętą, o zgłoszenie się do swojej kancelarii parafialnej i zapisanie swojego dziecka na listę kandydatów. Zapisy będą trwały do końca czerwca”.

9. Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem informuje, że zostanie zorganizowana zbiórka:

folii rolniczej, folii po sianokiszonkach opakowań foliowych po nawozach i folii budowlanych

19 czerwca 2024 roku (środa) w godz. 8.00 do 14.00 – na parkingu przy kościele Podwyższenia Krzyża św. w Podolu-Górowej. Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy pokój nr 10.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page