top of page

V Niedziela Wielkanocna - 28 kwietnia 2024

1. Dzisiaj Msze Święte o 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00. W przyszła niedzielę składka przeznaczona na cele diecezjalne.

2. Jutro o godz. 17.00 Spowiedź Święta przed Pierwszym Piątkiem.

3. Jutro przypada 29 dzień miesiąca kwietnia. Po spowiedzi o godz. 17.30 Droga Krzyżowa Śladami męczeństwa bł. Karoliny. Modlimy się za dzieci i młodzież z naszej Parafii. Proszę przyjdź.

4. Jutro o godz. 18.30 próba dzieci przed pierwszą Komunią i spowiedzią świętą.

5. We wtorek rozpoczniemy Pierwsze Nabożeństwo Majowe po Mszy Świętej o godz. 18.00. W piękny miesiąc maj znajdźmy czas byśmy wspólnie wielbili Matkę Najświętsza w czasie Nabożeństw Majowych. Drodzy rodzice prosimy, by nie zabrakło dzieci. Niech zostaną przyozdobione obrazy, figury w kapliczkach na terenie naszej Parafii.

6. W środę wspomnienie Św. Józefa Rzemieślnika. Msze Święte o godz. 6.20 i 18.00.

7. W Pierwszy Czwartek Msza Święta o godz. 6.20. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Szczególnie polecajmy kapłanów rodaków i siostry zakonne.

8. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów z racji uroczystości.

9. W Pierwszą Sobotę Msza Święta o godz. 7.00. Po niej odmówimy cząstkę różańca zgodnie z wolą Matki Bożej jako wynagrodzenie Jej Niepokalanemu Sercu.

10. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta i Nabożeństwo Majowe.

11. W przyszłą niedzielę wyjątkowo zmiana tajemnic różańcowych. Albowiem w Druga Niedzielę będzie miała miejsce Pierwsza Komunia Święta.

12. O posprzątanie i ubranie kościoła prosimy panie: Elżbietę Małek, Lucynę Małek i Helenę Jasztal.

10. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Rozalia Koszyk. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu.

Comments


bottom of page