top of page

IV Niedziela Wielkanocna - 21 kwietnia 2024

1. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Modlitw o Powołania rozpoczynający tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele: powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do życia konsekrowanego w świecie. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. Msze Święte o 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.

3. W tygodniu Msze Święte rano.

4. We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej NP o godz. 18.00 i po niej Msza Święta.

6. We czwartek święto św. Marka Ewangelisty. O godz. 17.30 procesja błagalna o szczęśliwe urodzaje i po niej Msza święta.

7. W piątek o godz. 18.00 Msza święta i Koronka do Bożego miłosierdzia.

8. O posprzątanie i ubranie kościoła prosimy panie: Izabelę Adameczek, Krystynę Witek i Kamilę Kafel.

9. W sobotę 27 kwietnia Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie zaprasza na Dzień Otwarty ministrantów, lektorów, młodzieńców. Odpowiadając na to zaproszenie pojedziemy autokarem. Wyjazd o godz. 9.00 z parkingu koło kościoła.

10. Wydział Teologiczny w Tarnowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza na studia magisterskie z teologii: na specjalność kapłańską przygotowującą przyszłych duchownych do pracy duszpasterskiej i katechetycznej. Rekrutację prowadzi WSD w Tarnowie na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej.

Szczegółowe informacje na stronie: wt-tarnow.upjp2.edu.pl, www.wsd.tarnow.pl,

lub w sekretariacie, pod numerem tel.: 14/ 622 33 31. email: wteol@diecezja.tarnow.pl;

10. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Jerzy Damasiewicz.

Jeszcze nie jest ustalona data pogrzebu. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu.

Comments


bottom of page