top of page

III Niedziela Wielkanocna - 14 kwietnia 2024

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Biblijna. Po Mszach świętych przez 10 minut będzie czytane Pismo Święte. Rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. 2. Msze Święte o 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00. Przyszła Niedziela to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. Pogrzeb śp. Teresy Janeckiej jutro (poniedziałek) o godz. 13.00. 12.30 Różaniec. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.

4. We wtorek w parafii Przydonica o godz. 15.30 młodzież z naszej Parafii przyjmie z rąk ks. bpa Leszka Leszkiewicza sakrament bierzmowania. Módlmy się o owocne wejście w dojrzałą wiarę, o przyjęcie darów i charyzmatów Ducha Świętego.

5. We wtorek i w środę w bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów. Plan peregrynacji w gablocie. Organizujemy wyjazd autokarowy we wtorek. Wyjazd spod kościoła o godz. 19.30. Prosimy o zapisy do poniedziałku w zakrystii. Wykorzystajmy okazję do zawierzenia swej rodziny, małżeństwa, dzieci błogosławionej rodzinie Ulmów.

6. W tygodniu Msze rano.

7. W środę Nowenna do Matki Bożej NP o godz. 18.00.

8. W piątek o godz. 17.30 adoracja w int. Ojczyzny za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. Potem o godz. 18.00 Msza Święta.

9. Serdeczne Bóg zapłać panom Strażakom za wycinkę dwóch drzew na cmentarzu. Nie było to łatwe zadanie. Prosimy teraz właścicieli grobów przy cmentarzu wojskowym o posprzątanie. Proponuję jutro - poniedziałek o godz. 15.00. Gdy przyjdzie nas kilka osób szybko wspólnie uporamy się z pracą. Przynieśmy ze sobą odpowiednie narzędzia.

10. Staramy się od początku roku segregować śmieci na cmentarzu. Proszę do kontenerów rzucać śmieci wg napisów. Jak możemy zabierzmy śmieci do domu.

11. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Ewelinę Bielak, Helenę Sadłoń i Bożenę Sarota. Kościół ubierają Państwo Młodzi.

12. Wolontariusze i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Podolu prowadzą akcję „Pola Nadziei”. W tej akcji liczy się każdy, nawet najmniejszy datek przeznaczony na sądeckie Hospicjum. Każdy darczyńca dostanie żonkila – jest on międzynarodowym symbolem nadziei, który przypomina nam o ludziach cierpiących. Prosimy o wsparcie tej akcji. Wolontariusze i Samorząd Uczniowski.

Comments


bottom of page