top of page

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY - 1kwietnia 2024

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Liturgii Wielkiego Tygodnia i Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego, rodzicom uczniów klasy VII za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pana Jezusa, Panom i Paniom Strażakom za warte przy Grobie Pana Jezusa, a także za całoroczną troskę o naszą wspólnotę. Bóg zapłać Grupie Modlitewno-Muzycznej, Grupie Głos Parafii, Panu Organiście oraz wszystkim, którzy przygotowywali i prowadzili Drogę Krzyżową w czasie Wielkiego Postu. Dziękujemy Szafarzom, Służbie liturgicznej, Dziewczęcej Służbie Maryjnej, niosącym feretrony i sztandary.

2. Dziś Msze Święte jak w niedzielę. O godz. 15.40 czwarty dzień Nowenny do Miłosierdzia Bożego. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na KUL i UPJPII.

3. W tym tygodniu Msze Święte rano.

4. We wtorek spotkanie Grupy Biblijnej na plebanii o godz. 19.00.

5. W Środę o godz. 18.00 Nowenna do Świętego Józefa i Msza Święta.

6. W Pierwszy Czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

7. W Pierwszy Piątek za misje i wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msza Święta rano i o godz. 18.00. do Godz. 21.00 adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy.

8. W Pierwszą Sobotę Msza Święta o godz. 7.00. Po niej odmówimy Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.

9. W sobotę 6 kwietnia Diecezjalne Święto Caritas.

10. W najbliższą sobotę tj. 06.04.2024 strażacy planują wycinkę drzew na cmentarzu: dąb powyżej cmentarza żołnierskiego oraz lipa wewnątrz cmentarza żołnierskiego. Prosimy o posprzątanie zniczy, wazonów oraz zabezpieczenie pomników w najbliższym otoczeniu tych drzew."

11. Święto Miłosierdzia Bożego w przyszła Niedzielę. Jest to niedziela Adoracyjna. O godz. 15.00 Adoracji i o godz. 16.00 Msza Święta.

12. Z racji Oktawy Wielkiej Nocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

13. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Marię Popiela, Marię Gołąb i Krystynę Basta.

14. Sołtys wsi Przydonica zaprasza Seniorów do remizy 4 kwietnia (czwartek) o godz. 16.00. Temat: cyberprzestępczość. Szczegółu w gablocie.

15. Stowarzyszenie Przydonica Wspólna Sprawa zaprasza na akcję krwiodawczą 8 kwietnia (poniedziałek) w Szkole Podstawowej w Gródku nad Dunajcem od godz. 8.00 do 12.00.

Comments


bottom of page