top of page

IV Niedziela Wielkiego Postu - 10 marca 2024

1. Dzisiejsza niedziela nazywa się Laetare – czyli Raduj się, Jerozolimo. Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00. Po południu o 14.20 Droga Krzyżowa, o 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza Święta około 15.45.

Dzisiaj rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Świętego Józefa. Każdego dnia o godz. 19.00 zapraszamy do kościoła uczcimy św. Józefa.

2. W tym roku w naszej Parafii odbędą się Misje Święte. Ponieważ od ostatnich Misji Parafialnych minęło już ponad 10 lat. Misję odbędą się od 1 do 8 września. Módlmy się o obfite owoce tych świętych dni.

3. We środę 17.00 Nowenna do Matki Boże Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

4. W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza Święta.

5. Grupa muzyczno – teatralna Głos Parafii, zaprasza na Misterium Męki Pańskiej połączone z Drogą Krzyżową, w piątek 15 marca 2024 r. na 19.00. Misterium pod tytułem Kielich goryczy jest próbą ilustracji bólu i lęku Jezusa przed męką, której obrazy pojawiały się przed Jego oczyma, gdy zatopiony w modlitwie czuwał w mroku Getsemani. Obrazy męki układają się i prowadzą Go po Jego własnej, przyszłej Drodze Krzyżowej. ZAPRASZAMY!

6. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki po 8 zł. Ofiara przeznaczona jest na Caritas.

7. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Gabrielę Tokarz, Józefę i Agatę Wolak.

8. Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych seniorzy z Klubu Seniora z Podola-Górowej zapraszają na kiermasz, na którym rozprowadzane będę różnorodne własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne palemki, stroiki, pisanki, odlewy gipsowe oraz kwiaty wiosenne i wypieki.

Kiermasz odbędzie się obok naszego kościoła parafialnego w dniu 17 marca 2024 roku przed i po Mszach Świętych. Serdecznie zachęcamy do wsparcia działalności i inicjatyw społecznych podejmowanych przez nasz klub.

Comentários


bottom of page