top of page

IV Niedziela Zwykła - 28 stycznia 2024

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00, 15.00.

2. W tym tygodniu przypada I-wszy czwartek, piątek, sobota miesiące lutego.

3. Miesiąc luty poświęcony jest modlitwom za konających.

4. Msze święte w tygodniu rano.

5. Jutro w poniedziałek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny. Zapraszamy dzieci i młodzież, za których będziemy się modlić. W sposób szczególny zapraszamy młodzież klasy VIII wraz z rodzicami, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

6. We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

7. Spowiedź przed I Piątkiem i Świętem Matki Bożej Gromnicznej będzie we czwartek od 16.00. Zapraszamy do korzystania z sakramentu pokuty.

8. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godz. 6.30, 9.30 i 17.00. Prosimy przynieś ze sobą gromnice. Składka na tacę przeznaczone jest na klasztory klauzurowe. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Zapraszamy do odpoczynku u stóp Jezusa.

9. W Pierwszą Sobotę lutego Msza św. o godz. 7.00. potem odmówimy cząstkę różańca i przez 15 minut rozważać będziemy nad piętnastu tajemnicami różańca św. 10. Po Mszy Świętej w sobotę błogosławienie gardeł ku czci św. Błażeja.

11. Przyszła niedziela adoracyjna. Od godz. 14.00 do 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

12. Na naszej stronie internetowej można znaleźć zakładkę cmentarz. Jest tam link, który przekieruje na stronę naszego parafialnego cmentarza. Znajdziemy tam zdjęcie i dane konkretnych grobów+ na naszym cmentarzu. Gdyby znalazły się tam błędne informacje lub brakuje danych (np. tabliczki, które są niewyraźne lub niewidoczne) prosimy o kontakt. Adres strony cmentarza: www.cmentarz.parafiapodole.pl

13. O posprzątanie kościoła prosimy rodziców klasy II. Dziękujemy jeszcze raz za piękną szopkę i ozdobienie kościoła na czas Świąt Bożego Narodzenia.

14. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Wiesław Popiela. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...

bottom of page