top of page

III Niedziela Zwykła - 21 stycznia 2024

1. Wczoraj w naszej Parafii zakończyliśmy kolędę. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie. Bóg zapłać również tym, którzy gościli kolędników misyjnych. Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam dobroć serca.

2. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00, 15.00. Dzisiejsza niedziela to NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO. Zachęcamy rodziny, by razem przeczytać jeden rozdział Biblii dzisiaj.

3. Dziś Dzień Babci. Jutro Dzień Dziadka. W dniu Ich święta dziękujemy za troskę i cierpliwość, ciepło, opiekę, ogromne serce i poświęcony czas. Niech Bóg im błogosławi, a Matka Boża i św. Józef wypraszają potrzebne łaski.

4. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.00 Głos Parafii zaprasza wszystkich na jasełka pt. Książe Pokoju.

5. Jutro serdecznie zapraszamy na bożonarodzeniowe jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży, które odbędą się o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Podolu-Górowej.

6. We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

7. W piątek Msza święta wieczorem i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

8. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza czyli Lektorów, ministrantów i kandydatów w sobotę 27 stycznia o godz. 8.00.

9. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Elżbietę Hajduk, Anielę Peciak, Alinę Rogalską.

10. Co roku składamy sprawozdanie finansowe. W imieniu Caritas prosimy o przekazanie 1,5 % podatku. Pozwoli to prowadzić różne dzieła charytatywne naszej diecezji. Przy wyjściu są do zabrania ulotki.

11. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Irena Bodziony. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...

Comments


bottom of page