top of page

II NIEDZIELA ZWYKŁA - 14 stycznia 2024

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00, 15.00.

2. We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

3. W piątek Msza święta wieczorem i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na 13-te Forum Formacyjne Diecezji Tarnowskiej, które odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2024 roku na hali Gumniska w Tarnowie. Szczegóły w gablocie i na stronie:  https://fftarnow.pl/ rejestracja:  https://rekolekcje24.info/rekolekcje/forum-formacyjne-tarnow?token=9HJXCQZT

5. Głos Parafii zaprasza wszystkich w przyszłą niedzielę 21 stycznia po Mszy Świętej o godz. 11.00 na jasełka pt. Książe Pokoju.

6. Kolęda w tym tygodniu: 20 stycznia sobota (od godz. 8.00)

Glinik (ks. Janusz)

Działy (ks. Adam)

7. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w sobotę 20 stycznia o godz. 10.00.

8. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Jolantę Koszyk, Marię Pierzchała, Joannę Nędza.

9. Co roku składamy sprawozdanie finansowe. W imieniu Caritas prosimy o przekazanie

1,5 % podatku. Pozwoli to prowadzić różne dzieła charytatywne naszej diecezji. Przy wyjściu są do zabrania ulotki.

10. Serdecznie zapraszamy na bożonarodzeniowe jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży, które odbędą się w poniedziałek 22 stycznia 2024 roku o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Podolu-Górowej. Zapraszają Organizatorki wraz z aktorami.

11. Gminny Ośrodek Kultury oraz Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem serdecznie zapraszają na wspólne kolędowanie z góralską kapelą Ino Ros. Usłyszymy i zaśpiewamy razem z zespołem wiele kolęd i pastorałek w góralskiej interpretacji.

Koncert odbędzie się w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Podolu-Górowej w niedzielę 14 stycznia (czyli dzisiaj) o godz. 16.30. Zapraszamy.

12. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Koncert Noworoczny z Nowosądeckim Serduchem, który odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 20 stycznia na hali sportowej w Gródku nad Dunajcem. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00, a wśród zaplanowanych atrakcji przewidziane są występy m. in.: Zespołu Siennioki, Zespołu Rożnowska Dolina, wokalistki Wiktorii Próchnickiej oraz Grupy Teatralnej Głos Parafii z Podola-Górowej, która przygotowała jasełka. Gwiazdą wieczoru będzie Kapela Ciupaga, który wystąpi o godz. 18.30. Organizatorzy przewidują również atrakcje dla najmłodszych. Wydarzenie zostanie poprowadzone przez prezentera telewizyjnego Rafała Maseraka. Chętni będą mogli wesprzeć cele statutowe Stowarzyszenia Nowosądeckie Serducho, licytując przekazane przez darczyńców przedmioty. Zapraszają: Monika Pogwizd i Jarosław Baziak.

13. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego do rolników o rehabilitacji. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Комментарии


bottom of page