top of page

Niedziela Świętej Rodziny - 31grudnia 2023

1. Dziś Msze Święte o 7.00, 9.30, 11.00 oraz 15.00.

2. Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny. Módlmy się za wszystkimi rodzinami z naszej Parafii, by były Bogiem silne.

3. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i pierwszy dzień nowego roku Msze Święte według porządku niedzielnego.

4. Spotkanie Grupy Biblijnej we wtorek o godz. 18.00 na plebanii. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego rozważania Słowa Bożego.

5. W tym tygodniu Pierwszy: Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca stycznia. Msza wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.20 i 17.00. Po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 21.00. Przyjdź, by odpocząć u stóp Pana Jezusa.

6. W sobotę Trzech Króli czyli Uroczystość Objawienia Pańskiego. Poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy. Msze Święte według porządku niedzielnego. Jest to Dzień Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej i Misyjny Dzień Dziecka. Składka przeznaczona na misje. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie kolędników misyjnych.

7. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego.

8. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Elżbietę Bigos, Irenę Kożuch i Irenę Reguła.

9. Ochotnicza Straż Pożarna w Gródku nad Dunajcem informuje, iż w najbliższą sobotę oraz niedzielę czyli 6 i 7 stycznia po Mszach Świętych dopołudniowych, rozprowadzać będzie tradycyjnie kalendarze strażackie na rok 2024. Przy tej okazji można również dowolnym datkiem składanym do „puszki” wesprzeć działalność statutową naszej OSP. Jednocześnie z okazji zbliżającego się Nowego 2024 roku życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, samych sukcesów oraz roku wolnego od wszelkich zdarzeń, nieszczęść, aby nasza pomoc nie była nikomu potrzebna. W imieniu druhen i Druhów OSP w Gródku nad Dunajcem Prezes Zarządu OSP.

Kolęda

3 stycznia środa (od godz. 14.00)

Podglinicze od rodziny Górowskich do rodziny Babiarskich

Podole od kościoła do rodziny Tarasków

4 stycznia czwartek (od godz. 14.00)

Domy wzdłuż drogi od rodziny Salamonów do pani Foksińskiej

od rodziny Bastów do rodziny Gąsków

7 stycznia niedziela

Nowa Wieś – Słoneczne wzgórze

Comments


bottom of page