top of page

XXXII Niedziela Zwykła - 12 listopada 2023

1. Dziś Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00 i 15.00. O godz. 14.30 Różaniec z wypominkami.

2. Dzisiaj w naszej Parafii kazania wygłosi nasz rodak ks. Marcin Gryzło. Po Mszy Świętej ofiarą do puszek będzie można wesprzeć remont i gruntowną modernizację naszego diecezjalnego radia RDN Małopolska.

3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, męczenników, w piątek: św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, w sobotę: bł. Karolinę Kózka, męczennicy.

4. Msze święte w tygodniu rano.

5. We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieostającej Pomocy.

6. W piątek o godz. 17.00 Msza święta i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

7. W przyszłą niedzielę 7 Światowy Dzień Ubogich. Będą do nabycia Chlebki Miłosierdzia w cenie 9 zł oraz Torby charytatywne do napełnienia darami rzeczowymi dla ludzi ubogich.

8. Wszystkich Młodych Parafian serdecznie zapraszamy na Diecezjalny Dzień Młodzieży: „Rusz duszę”. Spotkanie odbędzie się 25 listopada na Arenie Jaskółka w Tarnowie. Z naszej parafii organizujemy wyjazd autokarowy na to wydarzenie. Koszt 20 zł. Zgłoszenia do 20 listopada w zakrystii.

9. Kurs dla fotografów i filmowców, którzy chcą wykonywać swą pracę w czasie liturgii odbędzie się w sobotę 18 listopada br. w WSD Tarnowie. Zapisy do 13 listopada wyłącznie drogą elektroniczną

www.kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl .

10. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Elżbietę Strączek, Elżbietę Zając oraz Dorotę Jankoś.

Comments


bottom of page