top of page

V Niedziela Zwykła - 4 luty2024

1. Niedziela Adoracyjna. Msze św.: 7.00, 9.30, 11.00. Od godz. 14 do 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej Msza Święta.

2. Msze święte w tygodniu rano. Wtorek spotkanie Grupy Biblijnej – g. 19.00.

3. We środę Nowenna do św. Józefa o godz. 17.00 i Msza Święta. Spotkanie dzieci klasy III przygotowujących się do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej wraz z Rodzicami. Po Mszy Świętej krótkie spotkanie na plebanii.

4. W „tłusty czwartek” 8 lutego - całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Program adoracji umieszczony w gablocie ogłoszeń.

5. W piątek Msza święta o godz. 17.00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spotkanie uczniów klasy VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.

6. W sobotę planujemy wyjazd do chorych o godz. 10.00 z okazji Dnia Chorego. Prosimy zgłaszać do piątku tych chorych, którzy nie mogą przyjechać do kościoła. Natomiast w przyszłą niedzielę na godz. 15.00 zapraszamy do kościoła chorych. W czasie Mszy Świętej zostanie udzielony sakrament chorych. Prosimy domowników i sąsiadów o pomoc osobom chorym, samotnym w przybyciu do kościoła.

7. O posprzątanie kościoła prosimy panie: Anetę Hajduk, Magdalenę Opyd i Anetę Kwiatkowską.

8. „Samorząd Województwa Małopolskiego zaprasza do składania wniosków na konserwację kapliczek przydrożnych lub robót budowlanych przy zabytkowych kapliczkach znajdujących się na obszarze Województwa Małopolskiego w ramach programu „Kapliczki Małopolski 2024”. Obiekty, które mogą być poddane wyżej wymienionym pracom nie muszą figurować w rejestrze zabytków województwa małopolskiego lub w gminnych ewidencjach zabytków, ale powinny charakteryzować się wartościami artystycznymi i historycznymi. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Internetowej: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Zachęcamy wiernych do zapoznania się z ofertą i składania wniosków.

9. Wczoraj w Bazylice w Nowym Sączu Bp Andrzej Jeż sprawował Mszę świętą dziękczynną za 25 lat działalności Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK, które jest wydawcą dwóch miesięczników: „Promyczka Dobra” dla uczniów szkół podstawowych i „Małego Promyczka” dla przedszkolaków. Z tej okazji zachęcam rodziców i dziadków, aby dla swoich dzieci nabywali te wartościowe czasopisma, które pomagają w pełniejszym rozwijaniu osobowości dzieci. Dyrektor Promyczka.

Program 40 godzinnej adoracji - 8 lutego 2024 (czwartek):

Godz. 7.00 Msza św.

Godz. 8.00 Adoruje Glinik i domy nad lasem.

Godz. 9.00 Podole i Podglinicze

Godz. 10.00 Górowa – strona lewa od drogi

Godz. 11.00 Górowa – strona prawa od drogi

Godz. 12.00 Nowa Wieś, Bębny, Działy i Podlas

Godz. 13.00 Bartkowa

Godz. 14.00 Bartkowa Posadowa, Bujne i domy nad cmentarzem

Godz. 15.00 Dzieci szkolne

Godz. 16.00 Wspólnota Mężczyzn Św. Józefa

Godz. 17.00 -19.00 Adoracja, dla tych, którzy w ciągu dnia nie mieli takiej możliwości

Godz. 18.30 Nieszpory

Godz. 19.00 Msza święta

W czasie adoracji będzie udzielana Komunia Święta i będzie możliwość korzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Comentarios


bottom of page